fofr-nabytek.cz

Kombinovaná komoda beatrix – bílá

Hodně povedený produkt Kombinovaná komoda beatrix - od populárního výrobce FI máte možnost pořídit zde teď právě opravdu levně! Nyní pořídíte za 3 709 Kč.
Kombinovaná komoda beatrix - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
3 709

Toužíte po stylovém nábytku s nádechem luxusu? Komoda Beatrix v kombinaci matné a lesklé bílé barvy je tím pravým. Lesklé plochy místnost zcela rozzáří a opticky zvětší. Matné části komody s nimi dokonale korespondují. Komoda je skvělým východiskem při nedostatku úložného prostoru. Neutrální bíla barva zajišťuje bezproblémové umístění komody do jakkoli barevného interiéru. Přehledný úložný prostor představuje zásuvka a dvířka, za kterými se skrývají police. Horní deska komody se přímo nabízí k vystavení fotografií a dekorací. Jednoduchý design a jemné linie komody doplňují decentní plastové úchytky.

 

Komoda zapadne do každé místnosti a záleží tak pouze na vás, kam se rozhodnete ji umístit. Výhoda vyšších nožek je snadný přístup při uklízení. Do prostoru pod komodou se dostanete téměř každým vysavačem a mopem. Komoda Beatrix je vyrobena z lamina o tloušťce 16mm, jehož předností je nenáročná údržba a dobrá odolnost proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Čílka dvířek a zásuvky jsou vyrobena z MDF a potažena PVC fólií, díky které jsou dvířka i zásuvka v lesku. Rozměry kombinované komody Beatrix jsou 58x35x104,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beatrix najdete níže v souvisejících produktech.