fofr-nabytek.cz

Komoda brenna – bílá/hnědá

Unikátní a žádaný produkt Komoda brenna - od přední značky SZE je dostupný tady teď právě v akci! Na našich stránkách za 14 672 Kč.
Komoda brenna - bílá/hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
14 672

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Komoda je navíc povrchově upravená lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tato komoda je vyrobená ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu.  

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně, ale lze jej použít kdekoli v domě a je ideálním řešením pro uskladnění věcí. Komoda obsahuje jednu širokou zásuvku s dvěma úchytkami, pod níž se ukrývá za dvířky úložný prostor s policí. Zadní stěna úložného prostoru je tvořena deskami, což vytváří designově zajímavou plochu. Jednoduše tvarované úchytky jsou z kovu, svým vzhledem podporují jednoduchou linii nábytku Brenna. Zásuvka je usazena na kovových kolejnicích, což zajistí její stabilitu při používání.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry komody Brenna jsou 100x90x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.