fofr-nabytek.cz

Vyvýšená postel 90×200 i dany – šedá

Tento výjimečný produkt Vyvýšená postel 90x200 i dany od známé společnosti TV k dostání právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní za akční cenu 19 201 Kč.
Vyvýšená postel 90x200 i dany - šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: TV
19 201

Variabilní kolekce Dany oplývá možností velkého množství variací, kdy můžete nábytek libovolně přizpůsobit věku či počtu dětí. Lze jej ale využít i v pokojích pro hosty. Kromě nástavců pro vytvoření vyvýšené či patrové postele, můžete přikoupit i zábrany k posteli či šuplík díky kterému vytvoříte úložný prostor. Součástí nástavců jsou odkládací police a žebřík. Navíc si můžete vybrat z několika barevných možností – bělená borovice nebo bělená borovice s hnědošedým odstínem v masivu nebo produkty z MDF desky v bílé či šedé barvě. Jedná se o velice kvalitní výrobky ve kterých se dbá na udržitelnost. Bezpečnost dětí je zde na prvním místě, a proto jsou rohy nábytku zaoblené.

 

Vyvýšená postel je vhodná pro děti od předškolního věku až po teenagery, ale samozřejmě ji ocení i dospělí jedinci. Jedná se o produkt vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky v šedé barvě. Součástí postele je pevný laťový rošt, matraci je ale potřeba zakoupit samostatně. Součástí vyvýšené postele jsou zábrany na horním lůžku, odkládací police a žebřík.

 

Rozměry vyvýšené postele 90×200 I Dany jsou 111,5×113,1×207,4cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Dany a vhodné matrace pro tuto postel naleznete níže v souvisejících produktech.