fofr-nabytek.cz

Multifunkční vyvýšená postel cody modular – dub světlý

Tento žádaný produkt Multifunkční vyvýšená postel cody modular od předního výrobce CLK lze pořídit právě teď skutečně levně! Na našich stránkách za 26 040 Kč.
Multifunkční vyvýšená postel cody modular - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
26 040 27 410 Kč Sleva -4%

Kolekce Modular vychází z dlouholetého výzkumu potřeb svých zákazníku a přichází tak s jedinečnou, a především praktickou řadou nábytku, která splní všechny nároky vašeho dítěte. Jednotlivé kusy nábytku můžete využívat samostatně nebo z nich sestavit set, který pasuje jako ulitý do dětského pokoje u vás doma. Můžete vytvořit místo pro jedno, dvě nebo dokonce tři děti v jedné místnosti. Můžete vytvořit místo na odpočinek či studium. A to vše i se spoustou úložného prostoru.

 

Multifunkční postel Modular nabízí chytré řešení nejen pro menší prostory. Obsahuje jedno vyvýšené lůžko, pod nímž se nachází psací stůl spolu s úložným prostorem v podobě šatní skříně. Stůl nabízí prostornou zásuvku i polici a vytváří tak funkční studijní kout. Skříň za svými bezúchytkovými dvířky ukrývá prostor se šatní tyčí i police. Čela postele jsou opatřena výkroji, do nichž lze umístit úzký úložný box. Na boční straně jsou umístěny schůdky, které v sobě ukrývají jednotlivé přihrádky za výklopnými dvířky. Zaoblené hrany a rohy maximalizují bezpečnost vás i vašich dětí a příjemně ladí s laminem v dekoru dubového dřeva. Velikost lůžka je 90x200cm a matrace není součástí postele a je nutné ji dokoupit. Rošt postele je deskový, složený ze tří samostatných desek, každá z desek má dva větrací otvory pro přísun vzduchu k matraci. Maximální nosnost jednoho lůžka je 130kg.

 

Rozměry multifunkční vyvýšené postele Modular jsou 247x190x95cm (š, v, h).

 

Kolekce Modular vychází z původní kolekce Cody, jejich dekory a barvy jsou shodné, a tak lze dětský pokoj doplnit kousky nábytku z těchto původních kolekcí. Produkty z řady Modular se mezi sebou dají různě kombinovat, všechny prvky jsou zcela kompatibilní a naleznete je níže v souvisejících produktech.