fofr-nabytek.cz

Vysoká vitrína levá glory – černá/dub/lesk

Hodně prodávaný produkt Vysoká vitrína levá glory originál od značky FO máte možnost získat zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 8 049 Kč.
Vysoká vitrína levá glory - černá/dub/lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
8 049

Vysoký jedinečný kousek nábytku do vašeho obývacího pokoje. Vysoká vitrína dodá místnosti charakter a zaujme nejednu návštěvu. Nabídne prostor jak pro vaši dekoraci či reprezentativní předměty, tak i pro oku méně lahodící předměty. Celkem disponuje vitrína pěti uzavřenými výklenky. Z toho tři vrchní jsou tvořeny skleněnými policemi a jsou viditelné skrz prosklení dvířek. Spodní dva zůstávají očím ukryty. Zvenčí vás zaujme a příjemně překvapí elegantní moderní design. Ten se nese v duchu moderny s klasickými prvky. Vitrína je sladěna do tmavých odstínů černé barvy a dekoru dřeva ušlechtilého dubu. Zajímavou alternativou ke klasickým nohám je kvádrový zapuštěný podstavec, díky němuž působí nábytek lehkým vzdušným dojmem. Příjemně překvapí také zabudovaný LED pásek osvětlení spodní části a vysoký lesk, jež pokrývá černé přední desky.

 

Díky praktickým menším rozměrům se vitrína hodí i do menších interiérů. Zatížení polic je stanoveno na 5kg. Skleněné police však nepřetěžujte více než 3kg. Dvířka jsou vybavena moderní technologií push to open. To znamená, že dvířka lehce otevřete pomocí stlačení přední strany. Dvířka se pak sami po chvilce otevřou. Vitrína je vyrobená z kombinace MDF a lamina. Tyto materiály zajišťují především vysokou odolnost a snadnou údržbu. Na dvířkách je použito tvrzené sklo o tloušťce 4mm. Nábytek je dodáván v demontu. Osvětlení polic je případně potřeba dokoupit zvlášť. Naleznete jej níže v souvisejících produktech. 

 

Rozměry vysoké vitríny levé Glory jsou 74x198x43cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Glory naleznete níže v souvisejících produktech.