fofr-nabytek.cz

Vitrína s osvětlením l attention – bílý/dub sonoma/bílý lesk

Velmi prodávaný produkt Vitrína s osvětlením l attention - od dodavatele zboží FO můžete sehnat zrovna dneska za nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 10 715 Kč.
Vitrína s osvětlením l attention - bílý/dub sonoma/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
10 715

Představujeme vám novinku na trhu – program Attention. Jde o kolekci, která je vhodná pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Svým designem se řadí mezi moderní, nadčasové sestavy, které vyniknout především ve větších prostorech. Nábytek je vyroben v odstínu bílý /dub sonoma/bílý lesk. Čelní plochy jednotlivých dílů jsou vyrobeny v kombinaci dřevotřískové desky a MDF materiálu v bílém lesku. Vnitřky vitrín, komod a úchyty jsou vyrobeny v odstínu dub sonoma. Velmi efektním prvkem jednotlivých dílů je jejich podsvícení ve spodní části. Praktické je také zaoblení hran nábytku.

 

Kolekce Attention je variabilním programem, tzn. že jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a poskládat tak sestavu podle vašich představ. Vitrína je 1 dvéřová a uvnitř je vybavena skleněnými i dřevěnými policemi. V souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly programu Attention a jejich rozměry.