fofr-nabytek.cz

Závěsná skříňka rasmus 13 – bílá/dub artisan

Oblíbený a kvalitní výrobek Závěsná skříňka rasmus 13 od spolehlivého výrobce MB jednoduše najdete momentálně na webu za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 1 859 Kč.
Závěsná skříňka rasmus 13 - bílá/dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
1 859
Popis produktu

Pokud plánujete vybavit dětský nebo studentský pokoj moderním a praktickým nábytkem, máme pro vás kolekci Rasmus. Už na první pohled osloví svým designem a barevnou kombinací. Díky možnosti výběru jednotlivých dílů lze pokoj seskládat podle představ. Na výrobu nábytku je použito lamino o tloušťce 16mm v kombinaci barev bílá a šedá společně s dekorem dřeva dub artisan. Hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození. Co jistě oceníte je umístění vyšších dubových nohou, díky kterým je prostor vzdušný a je lepší dostupnost při úklidu. Úchytky jsou drobné, čtvercového tvaru, ve světlé barvě. Moderní provedení v neutrálních barvách se hodí do dívčích i chlapeckých pokojů. Praktickým prvkem domácnosti jsou závěsné skříňky a police, na které můžete umístit knihy, dekorace nebo květiny. Nabízená závěsná skříňka Rasmus 13 je kombinací dvířek a postranní police. Lze ji umístit nad psací stůl nebo komodu. V nabídce máme také širší variantu závěsné skříňky, kterou naleznete společně s ostatním produkty na našich stránkách.

V kombinaci s postelí, pc stolkem a dalšími prvky z této kolekce, vytvoříte krásnou a vzdušnou sestavu.

 

Zalíbila se vám kolekce Rasmus? Pokud máte rádi vzdušný a moderní styl nábytku, můžeme vám tuto kolekci jedině doporučit. Ostatní díly nábytku Rasmus naleznete v souvisejících produktech.