fofr-nabytek.cz

Studentská postel 120x200cm s úložným prostorem ema – bílá

Tento kvalitní a žádaný kus Studentská postel 120x200cm s od společnosti s předním postavením na trhu CLK můžete najít na našich stránkách nyní za báječnou cenu. Teď v akci 13 386 Kč.
Studentská postel 120x200cm s úložným prostorem ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 386

V dnešní době, kdy většina rodin žije v městských bytech, bývá často boj o každé úložné místo. Navíc každá studentka potřebuje pro svůj kvalitní spánek dostatečně široké lůžko. Proto jsme pro vás připravili nádhernou postel s úložným prostorem. Postel Ema je v rustikálním stylu. To znamená, že její zdobné detaily nadchnou především romantické slečny. Je v neutrální bílé barvě, ke které se snadno přiřazují doplňky. Některé části postele jsou v lesku, což jí dodává punc výjimečnosti. V ceně postele je i kvalitní deskový rošt, nemusíte jej tedy kupovat zvlášť. Matrace není součástí postele. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Air Mono o rozměru 120x200cm. Tuto matraci naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Studentská postel Ema je vyrobena z kvalitního lamina, masivního dřeva a MDF desek, dodávána je v demontu. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Co se týče postele Ema, patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry studentské postele Ema s úložným prostorem jsou cm 127x211x117cm (š, h, v).  

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.