fofr-nabytek.cz

Věšák s úložným prostorem nebula – černá/šedá

Zajímavý produkt Věšák s úložným prostorem nebula od dodavatele zboží CLK lze sehnat právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti za 3 969 Kč.
Věšák s úložným prostorem nebula - černá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 969

Na praktickém věšáku budete mít věci nachystané velice stylovým způsobem. Věšák je vyrobený z kvalitního lamina v neobvyklé šedé imitaci kamene v kombinaci s černou barvou, což je pro celou kolekci Nebula typickým znakem. Hlavní předností lamina je především skvělá odolnost a snadná údržba, kterou jistě každý z nás ocení. Dominantním materiálem je ovšem kov, opatřený kvalitní povrchovou úpravou v podobě práškového antikorozního nátěru v černé barvě.

 

Horní horizontální tyč nabízí dostatek místa pro pověšení hned několika ramínek na šaty. Součástí produktu jsou také dvě designová poutka z kvalitní hnědé ekokůže s háčkem, která skvěle využijete na čepice, opasek či kabelku. Spodní část věšáku nabízí úložný prostor v podobě dvou polic a malého regálku pod nimi. Tomuto věšáku bude skvěle slušet umístění hned vedle šatní skříně, ale umístit jej můžete samozřejmě kamkoliv.

 

Rozměry věšáku s úložným prostorem Nebula jsou 40x48x187cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.