fofr-nabytek.cz

Ložní souprava lincoln – khaki/krémová/modrá

Designový kus Ložní souprava lincoln - od našeho výrobce CLK máte možnost dostat momentálně v naši nabídce levně. Nyní lze objednat jen za 3 498 Kč.
Ložní souprava lincoln - khaki/krémová/modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 498

Přehoz na postel oceníte v každém dětském pokoji. Díky němu bude působit místnost stále uklizeným dojmem. Navíc zabrání zbytečnému usazování prachu na lůžkoviny. Přehoz ocení nejen rodiče, ale i samotné dítě. Díky němu totiž ustele postel vždy rychle a bez problémů. Večer zase postel jednoduše odkryje a může v klidu spát. Přehoz disponuje originálním oboustranným designem. Produkt tak můžete libovolně otáčet dle nálady, či designových doplňků. Vybrat si můžete ze světlé a tmavší varianty. Zatímco u světlejší dominuje krémový odstín, u tmavší je to oblíbená barva khaki. Doplňujícími barvami jsou poté modrá džínová a červená. Na světlejší straně naleznete ještě motivační citát a cennou radu do života.

 

Soupravu doplňuje ještě povlak na polštář, jenž rovněž disponuje dvěma stranami. Tentokrát je na výběr z modré a khaki varianty. Doplňující originální červený držák tabletu ocení děti například v době nemoci, kdy musí dlouhé hodiny ležet ve své posteli. Čas můžete dětem zkrátit třeba tak, že jednoduše pustíte na tablet oblíbenou pohádku a umístíte jej do praktického stylového stojanu.

 

Přehoz je kompatibilní se všemi postelemi a palandami o rozměrech 90×200 a 100x200cm. Produkty jsou vyrobeny ze směsi polyesteru a bavlny. Tato kombinace zaručí nejen komfort, ale i snadnou údržbu. Prát totiž můžete klasicky v pračce, maximálně však na 30 stupňů. Produkty můžete na nízkou teplotu i vyžehlit. Neprovádějte však chemické čištění. Souprava je kompatibilní také s kolekcí nábytku Veronica

 

Ložní souprava Lincoln se skládá z těchto produktů:

Přehoz na postel 140x230cm
Povlak na polštář 50x70cm
Stojan na tablet 32x32x27cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln naleznete níže v souvisejících produktech.