fofr-nabytek.cz

Dětská postel jack 90x190cm ve tvaru lodi – dub lancelot

Tento skvělý produkt Dětská postel jack 90x190cm ve tvaru od známého výrobce CLK jednoduše můžete najít zrovna dneska za extra cenu! Akční ceny již od 13 093 Kč.
Dětská postel jack 90x190cm ve tvaru lodi - dub lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 093 15 404 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Tak jako všichni, i vy zajisté toužíte po dokonalém a hlubokém spánku, kdy se po probuzení cítíte odpočinutí a svěží. Věříme, že pro vaše dítě chcete to samé. Dětský pokoj je místem, kde může dítě rozvíjet schopnosti, učit se, snít a zároveň mít klidný, kvalitní a ničím nerušený spánek. 

 

Máte doma snílka, který se chce stát pánem moří? Dětská postel Jack ve tvaru lodi inspirována pirátskou tématikou, je pro něj ideální volbou. Pověst pirátů se postupem času mění. Ze zločinců se stali spíše hrdinové a po několika úspěšných filmech se piráti opět dostali do povědomí a pozornosti obyvatel, kteří si je okamžitě oblíbili. Jste připraveni na velkolepé dobrodružství? Neváhejte, nasaďte pirátský klobouk a vzhůru na palubu. Nábytek dětských snů je již na obzoru. Vytaste z kapes dalekohled, kompas a vydejte se na cestu za dobrodružstvím. S kolekcí nábytku Jack jej zažijete z pohodlí domova. 

 

Zbožňuje váš malý kapitán hraní na piráty? S pokojem zařízeným v pirátském duchu se bude moct považovat za skutečného novodobého piráta. Každý pořádný pirát potřebuje rychlou loď a skvělou partu kamarádů, kteří se k němu přidají. Pozvěte kamarády, napněte plachty a vydejte se na báječnou výpravu s dětskou postelí Jack ve tvaru lodi. Postel Jack má podobu pirátské lodi se vším všudy. Design postele je pečlivě propracován do sebemenších detailů. Posteli nechybí příď lodi, okénko z kajuty, kanóny vystupující z boku lodi a stožár s lodní plachtou. Postel bude vaše děti doprovázet během dne a večer s nimi odpluje do říše snů. Postel Jack zajistí bezpečný spánek i těm nejmenším pirátům díky zvýšeným bočním stranám. Dětská postel Jack se stane dominantou celého pokoje. 

 

Ložná plocha postele je 90x190cm. Postel je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Velkou výhodou lamina je odolnost proti poškození a snadná údržba. Tvarované části postele jsou vyrobeny z polystyrenu (PS, termoplast). Rošt je součástí postele, matrace nikoli. Z našeho sortimentu doporučujeme výhradně pružinovou matraci Bamboo, kterou naleznete níže v souvisejících produktech. Rozměry dětské postele Jack ve tvaru lodi jsou 105x241x183cm (š, h, v). 

 

K posteli je možno pořídit i vyobrazené povlečení nebo přehoz. Postel také můžete doplnit zásuvkou, která poslouží jako úložný prostor či přistýlka.

 

Kolekce Jack je vyrobena v zajímavém dubovém dekoru lancelot v kombinaci s originálními potisky pirátské tématiky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.