fofr-nabytek.cz

Zásuvková komoda betty – bílá/šedá

Tento skvělý produkt Zásuvková komoda betty - od známé kvalitní značky CLK jednoduše najdete právě teď v nabídce se slevou! Výhodně za 3 969 Kč.
Zásuvková komoda betty - bílá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 969

Hledáte praktický úložný prostor, který najde uplatnění v každé místnosti? Právě jste jej našli. Komody jsou neodmyslitelnou součástí každého domova. Hodí se na skladování oblečení, bot, ložního prádla a uložit do nich můžete i dokumenty či knihy. Poslouží zkrátka na skladování všeho potřebného. Úložný prostor komody Betty najdete hned ve třech zásuvkách. Každá zásuvka má kapacitu až 30kg.

 

Design komody se nese v rustikálním duchu, který dodá pokoji romantický nádech. Díky praktické bílé barvě s jemnými šedými detaily je komoda lehce kombinovatelná a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Komoda působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. Zásuvková komoda Betty je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry komody Betty jsou 73x49x80cm (š, h, v). Ke komodě je možné pořídit zrcadlo a vytvořit tak kosmetický koutek. Šedé detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.