fofr-nabytek.cz

Široká komoda brenna – bílá/hnědá

Velmi oblíbený kus Široká komoda brenna - od značky s dlouholetou tradicí SZE lze koupit na našich stránkách teď v akci. Nyní pořídíte za 21 532 Kč.
Široká komoda brenna - bílá/hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
21 532

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Komoda je navíc povrchově upravená lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tato komoda je vyrobená ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu.  

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně, ale lze jej použít kdekoli v domě a je ideálním řešením pro uskladnění věcí. Komoda obsahuje tři zásuvky, každá z nich je opatřena úchytkou. Pod nimi se ukrývají za dvířky dva úložné prostory s policí. Zadní stěna úložného prostoru je tvořena deskami, což vytváří designově zajímavou plochu. Jednoduše tvarované úchytky jsou z kovu, svým vzhledem podporují jednoduchou linii nábytku Brenna. Zásuvky jsou usazeny na kovových kolejnicích, což zajistí její stabilitu při používání.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry široké komody Brenna jsou 140x90x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.