fofr-nabytek.cz

Komoda penelope – dub sonoma světlý/dub tmavý

Ve slevě výrobek Komoda penelope - dub sonoma od dodavatele s dobrým jménem LB snadno seženete online opravdu výhodně! Cena od 9 910 Kč.
Komoda penelope - dub sonoma světlý/dub tmavý
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
9 910 12 387 Kč Sleva -19%

Do kategorie moderních obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekcí Penelope můžete vybavit jak obývací pokoje, tak ložnice nebo předsíně. Nabízená komoda Penelope je široká a její součástí jsou dvoje plná dvířka, tři šuplíky a otevřený prostor uproštřed. V bočních skříňkách jsou dvě police. Efektním doplňkem je osvícení, které je integrované ve dveřích komody. Díky svým rozměrům nabízí komoda Penelope dostatek úložného prostoru, který je v domácnosti vždy vítaný.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit domácnost podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.

 

Rozměry komody jsou: 140x85x47,6cm (š,v,h)