fofr-nabytek.cz

Moderní kombinovaná komoda aubrey – bílá

Hodně prodávaný produkt Moderní kombinovaná komoda aubrey od společnosti FI lze získat v naší online nabídce extra se slevou. Momentálně k dispozici za 8 727 Kč.
Moderní kombinovaná komoda aubrey - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
8 727

Sháníte další úložný prostor, ale skříň se vám již do domácnosti nevleze? Pak je komoda Aubrey tím pravým řešením. Můžete ji využít, na co se vám zamane. Ať už jako prádelník, příborník, peřiňák nebo prostor na dokumenty, společenské hry a cokoli dalšího, co potřebujete uložit. Na komodu je použita elegantní bílá barva, která jen tak neomrzí a díky své neutralitě najde místo v jakkoli barevné místnosti. Design komody se nese v jednoduchém a moderním provedení s nadčasovými prvky.

 

Čtyři zásuvky a dvoje dvířka představují úložný prostor komody. Za dvířky najdete jednu polici. Komodu zdobí plastové černé úchytky. Kombinovaná komoda Aubrey je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 16mm, jehož předností je dobrá mechanická odolnost a snadná údržba. Čílka zásuvek a dvířek jsou vyrobena z MDF a potažena PVC fólií, díky které jsou dvířka i zásuvky v lesku. Vrchní deska komody je také v lesku. Rozměry kombinované komody Aubrey jsou 163x40x80,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Aubrey najdete níže v souvisejících produktech.