fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová posuvná skříň se zrcadlem auri 220 – bílá/bílá lesk

Tento neodolatelný produkt Dvoudveřová posuvná skříň se zrcadlem auri od známé společnosti FI snadno seženete ještě dnes za rozumné peníze! Nyní získáte od 19 900 Kč.
Dvoudveřová posuvná skříň se zrcadlem auri 220 - bílá/bílá lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
19 900
Popis produktu

Šatní skříň s velmi chytře řešeným vnitřním prostorem poskytuje dostatečný úložný prostor pro skládané prádlo i velkou visící plochu. Každé z širokých posuvných dveří nabízí identické rozložení, a tak je vhodná především jako skříň pro pár, kde má každý svoji polovinu jen pro sebe. V každé polovině najdete v horní části širokou polici, přes celou část skříně, pod kterou se nachází vždy úzký policový systém s třemi poličkami a širší část s šatní tyčí. S posuvnými dveřmi se vám bude pohodlně manipulovat díky chromovaným rukojetím. Ty nenápadně lemují kraj každého křídla dveří. Ke skříni můžete dokoupit zpomalovače dojezdu dveří či vnější rám s osvětlením.

 

Skříň je vyrobená z kvalitního lamina. Přední část dveří zdobí na levé straně celoplošné, v půli vodorovně dělené zrcadlo. Na pravé straně dveří je na MFD použita folie s vysokým leskem a vodorovné 3D proužky svým designem zvýrazňují světelné odlesky jež na skříň přirozeně dopadají. Skříň vypadá opticky širší a svým designem rozšiřuje a rozjasňuje prostor.

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Auri se zrcadlem jsou 217x210x62,5cm (š, v, h).

 

Doplňkový sortiment, stejně jako další doporučený nábytek naleznete v souvisejícím zboží níže.