fofr-nabytek.cz

Noční stolek moli – bílý lux/tyrkys

Tento neodolatelný kousek Noční stolek moli - od známého předního výrobce MB jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za akční cenu. Teď za akční cenu 1 668 Kč.
Noční stolek moli - bílý lux/tyrkys
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
1 668 2 085 Kč Sleva -20%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Noční stolek Moli má šuplík a přihrádky. 

 

V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Skříně a dvéřové regály můžete poskládat v pravé i levé variantě.

 

Při výběru dětského nábytku Moli, zaklikněte požadované barevné provedení : bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá.