fofr-nabytek.cz

Prosklená skříň glory – černá/dub/lesk

Oblíbený a akční kus Prosklená skříň glory - od skvělého a známého výrobce FO seženete právě zde za výprodejovou cenu! Ceny již od 10 948 Kč.
Prosklená skříň glory - černá/dub/lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
10 948

Unikátní originální design nabízí kolekce nábytku Glory. Ta v sobě kombinuje prvky klasiky s modernou. Skříň je sladěna do odstínů dekoru dřeva dubu ušlechtilého a černou barvu. Je tedy sladěna do tmavých odstínů a skvěle vynikne v každé místnosti. Přední černé části jsou pokryty vysokým leskem. Ten v kombinaci s vestavěným páskovým LED osvětlením spodní části působí luxusním dojmem. Originálně řešený zapuštěný podstavec ve tvaru kvádru zanechává pocit, že skříň levituje ve vzduchu. Ozdobou skříně jsou zčásti prosklené dvířka. Za ně můžete na skleněné police umístit třeba dekorační sadu nádobí či jinou dekoraci. Celkem vám bude k dispozici 8 výklenků. Z toho 4 zůstávají ukryté a vy tak získáte prostor nejen pro reprezentativní předměty, ale i pro ostatní věci, jako jsou třeba deskové hry či deky na dlouhé chladné večery.

 

Prosklené police lze osvětlit pomocí doplňkového osvětlení, které je nutné dokoupit zvlášť, naleznete ho níže v souvisejících produktech. Maximální nosnost polic je stanovena na 5kg. Skleněné police však můžete zatížit 3kg. Skříň je vybavena moderní technologií otvírání dvířek, přičemž nepotřebujete žádné úchytky. Na dvířka stačí lehce zatlačit a ty se otevřou po chvilce sami. Produkt je vyroben z kombinace materiálů MDF a lamina. Ty zajišťují především vysokou odolnost a jednoduchou údržbu. Dvířka jsou vybaveny tvrzeným sklem o tloušťce 4mm. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry prosklené skříně Glory jsou 133x163x43cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Glory naleznete níže v souvisejících produktech.