fofr-nabytek.cz

Šatní skříň brando – bílá / beton / bílý lesk

Tento velmi žádaný kousek Šatní skříň brando - bílá / pocházející od značky BF snadno můžete najít zrovna dnes za skvělou cenu! Nabídky již od 9 115 Kč.
Šatní skříň brando - bílá / beton / bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
9 115

Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, máme tu pro vás kolekci Brando. Bílá barva této kolekce zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. A díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně.

 

Nábytek Brando je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě, o tloušťce 16mm. Korpusy jsou ohraněny ABS páskou 0,5mm. Velmi efektní jsou přední plochy nábytku, které jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm a jsou potaženy fólií v bílém lesku. MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Co jistě nábytek oživí jsou boční lišty na předních plochách, které jsou v imitaci betonu (šedá), což je imitace kamene. Vrchní desky stolů mají tloušťku 28mm. Nábytek má plastové nohy, bez možnosti nastavení výšky.

 

Důležitým prvkem domácnosti jsou skříně. S nedostatkem úložného prostoru bojujeme skoro denně. Proto je dobré při vybavení obývacího pokoje, ložnice nebo dětského, studentského pokoje, počítat s pořízením skříně. Záleží však, do jakých prostorů bude umístěna, jestli má být policová nebo s tyčí na šaty. Kolekce Brando nabízí různé typy skříní, díky kterým můžeme vše potřebné uložit na jedno místo. Nabízená šatní skříň Brando je vysoká, dvoudvéřová, uvnitř je vybavená horní tyčí na šaty a dvěma policem, které jsou umístěny ve spodní části. Dvířka jsou opatřena systémem tichého dovírání, který je integrovaný v pantu.

 

Rozměry šatní skříně Brando jsou 107x55x192cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brando najdete níže v souvisejících produktech.