fofr-nabytek.cz

Rtv stolek s osvětlením l attention – bílý/dub sonoma/bílý lesk

Neodolatelný produkt Rtv stolek s osvětlením l attention - bílý/dub sonoma/bílý od společnosti FO můžete pořídit tady a teď za výhodné peníze. Stojí teď u nás 7 749 Kč.
Rtv stolek s osvětlením l attention - bílý/dub sonoma/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
7 749 8 157 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Představujeme vám velmi efektní nábytek – program Attention. Jde o kolekci, která je vhodná pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Svým designem se řadí mezi moderní, nadčasové sestavy, které vyniknout především ve větších prostorech. RTV stolek Attention je vyroben v odstínu bílý dub sonoma/bílý lesk. Má dvéřovou skříňku a dva úzké šuplíky, mezi kterými je přihrádka. Čelní plochy jednotlivých dílů jsou vyrobeny v kombinaci dřevotřískové desky a MDF materiálu v bílém lesku. Vnitřky vitrín, komod a úchyty jsou vyrobeny v odstínu dub sonoma. Velmi efektním prvkem jednotlivých dílů je jejich podsvícení ve spodní části. Praktické je také zaoblení hran nábytku.

 

Kolekce Attention je variabilním programem, tzn. že jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a poskládat tak sestavu podle vašich představ. Sestava Attention nabízí dva typy televizních stolků. V souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly programu Attention a jejich rozměry.