fofr-nabytek.cz

Postel lionel 160x200cm – dub sonoma truflový/bílý lesk

Tento unikátní produkt Postel lionel 160x200cm - dub od dodavatele kvalitních produktů BF jednoduše můžete pořídit u nás za super peníze! Za bezkonkureční cenu 8 792 Kč.
Postel lionel 160x200cm - dub sonoma truflový/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
8 792

Představujeme vám novinku v oblasti obývacích programů, ložnic – kolekci Lionel. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina (korpusy)/MDF desky(čílka), v barvě dub sonoma truflový/bílý lesk. Program Lionel je variabilní, tzn. díly lze jednotlivě objednávat a můžete tak poskládat sestavu podle vašich představ. Systém Lionel nabízí komody, vitríny, stolky, skříně, postele a další prvky, kterými můžete vybavit domácnost. 

Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly sestavy Lionel a jejich rozměry. Na fotografiích shlédnete možné varianty programu Lionel. Postel Lionel se dodává bez matrace, bez roštu, bez úložného prostoru. Ložná plocha je 160x200cm. K posteli Lionel doporučujeme lamelový rošt 160x200cm.

 

Níže, v „Dokumentech“ je k dispozici montážní návod postele.

 

 

Odpověď na častý dotaz: výška lehací plochy bez matrace je 43cm. Matrace je zapuštěná do postele cca 12,5-13cm. Skutečná výška lehací plochy záleží na tom, jak vysokou matraci budete v posteli mít.