fofr-nabytek.cz

Regál alfred – dub artisan/černá

Tento zlevněný produkt Regál alfred - dub od společnosti s předním postavením na trhu BF lze pořídit zde teď za výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 846 Kč.
Regál alfred - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
5 846

Do kategorie obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Alfred. Vyjímá se především kombinací materiálů lamina v dekoru dřeva dub artisan a kovových nohou v černé barvě. Prvky skandinávského stylu se zde nezapřou. Korpusy a čílka nábytku v dekoru dub artisan, jsou velmi vydařenou imitací dřeva. Oživení nábytku dodávají černé dekorační pruhy z lamina na bočních stranách, které dokonale ladí s kovovými nohami a úchyty. Díky možnosti objednávat jednotlivé prkvy samostatně, můžete vybavit obývací pokoj, jídelnu, pracovnu nebo studentský pokoj podle vašich představ. Kolekce Alfred nabízí také regál, který lze využít jako knihovnu. Jeho součástí je otevřený prostor se třemi policemi a spodní skříňka. Společně s ostatními prvky vytváří elegantní celek.

 

Zalíbila se vám kolekce Alfred? Doporučujeme se podívat i na další prvky, které naleznete v souvisejících produktech společně s jejich parametry.