fofr-nabytek.cz

Studentská knihovna barney – dub/šedá/bílá

Zajímavý kousek Studentská knihovna barney - od výrobce s dobrým jménem MB je k sehnání právě teď trvale výhodně! Výhodně za skvělou cenu 4 409 Kč.
Studentská knihovna barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
4 409 5 511 Kč Sleva -19%

Knihovna by měla být v každém studentském pokoji. Knihy už se díky ní nebudou dále povalovat různě po pokoji. Naopak získají své pevné místo v jedné z polic. Uschovat zde však můžete i jiné předměty, jako jsou například hračky, deskové hry či oblečení. A to díky čtyřem uzavřeným skříňkám, jimiž knihovna rovněž disponuje. Moderní design v sobě prolíná odstíny bílé barvy, dekoru dubu biscuit a imitaci šedého kamene. Tato jemná kombinace zajistí příjemný a zároveň univerzální vzhled, který si zamilují jak chlapci, tak i dívky.

 

Knihovna je vyrobena z oblíbeného lamina o tloušťce 16mm, jenž zajišťuje poměrně vysokou odolnost a velmi snadnou údržbu. Nábytek skvěle provzdušní a ochrání před vlhkostí čtyři šedé nožky, díky kterým neleží přímo na podlaze. Knihovna padne do každé místnosti i samostatně. Můžete ji však libovolně nakombinovat s ostatním nábytkem z kolekce Barney nebo si vybrat jeden z předpřipravených setů. Vše vám dodáme v demontu. S montáží si však hravě poradíte.

 

Rozměry studentské knihovny Barney jsou 60x182x40cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Barney naleznete níže v souvisejících produktech.