fofr-nabytek.cz

Ortopedická matrace dáša tropico 15 – pěnová

Tento velmi žádaný výrobek Ortopedická matrace dáša tropico 15 od našeho výrobce HA je dostupný tady a teď právě za parádní cenu. Nyní nakoupíte za 5 490 Kč.
Ortopedická matrace dáša tropico 15 - pěnová
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
5 490

Super pružná a odolná ortopedická matrace bez lepidel. Vzdušný spoj, vynikající pěny se zónovou konstrukcí, rozdílnou tuhostí stran a ramenních zón předurčují matraci pro široké použití od dětí až po seniory, včetně náročnějších spáčů. Studená a hybridní pěna nejvyšší kvality = to nejlepší z pružných pěn v 1 matraci. Špičkový antibakteriální a protiroztočový pratelný potah s přírodními vlákny.

 

PRUŽNÉ PĚNOVÉ JÁDRO BEZ LEPIDEL

Ortopedická 5- zónová konstrukce bez lepení maximalizuje prodyšnost. Usnadňuje údržbu a prodlužuje hygienickou životnost – jádro snadno provětráte či vysajete. Studené a hybridní pěny 35 kg/m3 s nejdelší možnou mechanickou i hygienickou životností.

TUHÁ STRANA MATRACE

Odolá vypečeným výrostkům, potěší dospěláky. Tuhá, pružná a odolná.

MĚKČÍ STRANA MATRACE:

Hybridní pěna (spojuje odolnost a poddajnost latexu se vzdušností a pružností studené pěny). Podpora páteře, kopírování kontur těla. Jemná provzdušňující zónová vlnka.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH

Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel®/viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti – zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče – a je prevencí vzniku plísní – ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C).

4COMFORT – CHYTRÉ ŘEŠENÍ – 4 TUHOSTI V 1: 4 různé tuhosti a pocity ležení díky odlišné tuhosti stran matrace a různé profilaci ramenních změkčujících zón. Minimální riziko špatné volby tuhosti matrace. Jednoduchý patent „4 tuhostí v 1 matraci“ 4Comfort jsme vymysleli v Tropicu pro Vaše pohodlí. Oblíbená a lety prověřená konstrukce české matrace Tropico s nelepeným jádrem.

 

PARAMETRY:

V typických i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné i polohovací lamelové rošty
Doporučená maximální nosnost do 135 kg
Výška matrace 15cm
Prodloužená záruka 4 roky na jádro matrace
Testováno 60.000x
Vyrobeno v Krkonoších
Vyrobeno bez lepení – suchý zámkový vzdušný spoj
Mechanicky testováno, zdravotně nezávadné materiály, ergonomicky testováno
Termoregulace

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.