fofr-nabytek.cz

Matrace happy-pěnová – 180 x 200cm

Výjimečný kousek Matrace happy-pěnová - 180 od populární značky STY naleznete ještě dnes téměř zdarma. Akční ceny od 5 980 Kč.
Matrace happy-pěnová - 180 x 200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
5 980
Popis produktu

Komfortní cenově výhodný matrace Happy, vyrobený z kvalitní PUR pěny. Pro zvýšení komfortu je matrace opatřen 5 zónovou profilací – tzv. FYZIOSYSTÉM, který zaručí Vašemu svalstvu dokonalé uvolnění během spánku. Matrace je vhodná na lamelový a laťový rošt. Potah TRIMTEX Potah je vyroben ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, navíc látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40 ° C. Matrace je vhodná na lamelový a laťový rošt. PUR Pěna Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.