fofr-nabytek.cz

Matrace relax – visco pěna

Tento nejprodávanější produkt Matrace relax - visco od skvělého výrobce STY snadno naleznete u nás ve výhodné akci. Nabídky od 7 231 Kč.
Matrace relax - visco pěna
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
7 231
Popis produktu

Oboustranná matrace Relax, která se skládá ze 3 různých materiálů. Vrchní část je paměťová VISCO pěna profilována do 5 anatomických zón pro uvolnění svalů během spánku. Střed matrace tvoří kokosová vrstva, která zabezpečí dostatečnou tuhost matrace pro správné držení těla. Tento přírodní materiál zároveň provzdušňuje a odvětrává celé jádro matrace, čímž ho udržuje v suchém stavu a zabraňuje tvorbě plísní a roztočů. Spodní vrstva je HR pěna s vysokou hustotou díky které má matrace dlouhou životnost.

 

Potah ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. Díky materiálu obsahujícího účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem které se vyznačuje perfektními antibakteriálními vlastnostmi. Ionty stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matrace dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Potah má úpravu proti žmolkování. Matrace je vhodná na lamelový a laťový rošt.

 

Visco paměťová pěna

Paměťová pěna se pod tlakem a tělesnou teplotou dokonale přizpůsobí tělu a stabilizuje ho v optimální poloze což přispívá ke klidnému a zdravému spánku.

 

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.