fofr-nabytek.cz

Matrace sarah 1+1 zdarma bio pěna – 80x200cm

Tento skvělý produkt Matrace sarah 1+1 zdarma bio od značky s dlouholetou tradicí STY jednoduše můžete pořídit ještě dnes ve slevě! V akci za cenu 10 990 Kč.
Matrace sarah 1+1 zdarma bio pěna - 80x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
10 990
Popis produktu

Pohodlná matrace Sarah je vyrobena z BIO pěny s ultrafresh úpravou obohacenou o esenciální oleje. BIO pěna likviduje nežádoucí mikroorganismy – roztoči, plísně a houby. Kokosová deska slouží na zpevnění jádra a dělá ho pružným. Matrace se vyznačuje výborným provzdušněním a elasticitou. Je určena i pro páry s různou hmotností. Ve spojení s antibakteriálním potahem Aloe Vera Silver poskytuje uživateli příjemný pocit a uvolnění během spánku. Matrace je vhodná na lamelový a laťový rošt, také s polohováním. Tuhost matrace je T3/4.

 

Potah ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. Díky materiálu obsahujícího účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem které se vyznačuje perfektními antibakteriálními vlastnostmi. Ionty stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matrace dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Potah má úpravu proti žmolkování.

HR Pěna

Nazývaná i studená pěna. Tato pěna má strukturu s vysokou hustotou, kde se perfektně kombinuje pružnost a prodyšnost. Vyznačuje se dlouhou životností.

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

Uvedená cena se vztahuje na 2ks matrací Sarah.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.