fofr-nabytek.cz

Ložnice s osvětlením ii tropea – šedá/dub artisan

Tento skvělý výrobek Ložnice s osvětlením ii tropea od výrobce FI je k sehnání nyní za výborné peníze. Výhodně za super cenu 62 207 Kč.
Ložnice s osvětlením ii tropea - šedá/dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
62 207

Futuristická kolekce v lesku ozvláštněná šedým sklem, kterým jsou pokryta čela dveří a zásuvek. Jedna kolekce – spousta způsobů, jak vybavit celou ložnici. Kromě základní komody a nočního stolku, zde nalezneme několik variant posuvných skříní v kombinaci šedé barvy a dubu artisan. Všechny skříně lze doplnit o rám či LED osvětlení, a tak místo pro Váš každodenní odpočinek ještě povýšit. Myslete na budoucnost a pořiďte si nadčasovou kolekci.

 

Praktická a prostorná komoda se 4 širokými zásuvkami a přihrádkami skrytými za dvířky. Ozvláštněná profilovými úchytkami.

 

Noční stolek je nezbytností a žádná ložnice se bez něj neobejde. Hluboké zásuvky jsou ideální skrýší na všechny Vaše nezbytnosti.

 

Prostorná šatní skříň je základem každého správného domova. Třídveřová posuvná skříň splňuje jak ušetření místa v místnosti, tak praktičnost. Velké zrcadlo oceníte každý den během příprav svého outfitu a jistě Vás potěší i vnitřní rozložení tvořené 2 šatními tyčemi a širokými přihrádkami. Příjemným bonusem je rám s LED osvětlením.

 

Luxusní celočalouněná manželská postel bude hlavní hvězdou ložnice. Vysoké čelo s polstrováním a chromované nohy tuto postel fantasticky dolaďují. Postel je dodávána bez roštu a bez matrace, vhodné typy naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Ložnice s osvětlením II se skládá z těchto prvků:

Kombinovaná komoda Tropea – 115,5x92x40cm (š, v, h)
2x noční stolek Tropea – 43,5×53,5x40cm (š, v, h)
Třídveřová posuvná skříň se zrcadlem a LED osvětlením 270 Tropea – 273x228x75cm (š, v, h)
Manželská postel 160x200cm Corey – 193x110x214cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Tropea a další sestavy ložnic ze stejnojmenné kolekce naleznete níže v souvisejících produktech.