fofr-nabytek.cz

Prosklená vitrína isadora – bílá/dub černý

Oblíbený kus Prosklená vitrína isadora - s pečetí kvality od značky FI máte možnost pořídit momentálně na webu trvale výhodně! Teď v akci 7 190 Kč.
Prosklená vitrína isadora - bílá/dub černý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
7 190

V každé domácnosti se najdou věci, které je potřeba vystavit. Byla by škoda je mít ukryté, když mohou být potěšením pro oči. Do vitríny Isadora můžete vystavit, cokoli budete chtít. Zaujme po vizuální stránce, avšak důmyslně řešený úložný prostor nesmí zůstat opomenut. Vitrína je tvořena dvířky, z nich jedny jsou částečně prosklené. Po otevření dvířek objevíte police. Prosklená plocha dodává vitríně na vzdušnosti. Kontrastní spojení bílé lesklé barvy s dekorem dubu černého působí velmi moderně až luxusně. Lesklá povrchová úprava efektivně opticky rozšiřuje místnost.

 

Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 16 a 25mm, které vyniká odolností proti krátkodobé vlhkosti, oděru a poškrábání. Přední plochy jsou vyrobeny z MDF a potaženy fólií, díky které jsou v lesku. Vitrína je posílena MDF a HDF 3mm. Tloušťka skleněných polic je 4 a 6mm. Rozměry prosklené vitríny Isadora jsou 77,5x35x190cm (š, h, v). LED osvětlení není součástí vitríny, ale je možné jej objednat zvlášť. Umísťuje se na prosklené police a báječně osvětluje úložný prostor.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Isadora najdete níže v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek do obývacího pokoje.