fofr-nabytek.cz

Luxusní zdravotní matrace akasha – líná pěna – sendvičová

Kvalitní a žádaný výrobek Luxusní zdravotní matrace akasha - líná od známé kvalitní značky DP získáte aktuálně na webu za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 7 220 Kč.
Luxusní zdravotní matrace akasha - líná pěna - sendvičová
Ověřit dostupnost »
Značka: DP
7 220 7 600 Kč Sleva -5%

Matrace Akasha je vysoce kvalitní matrace od českého výrobce kombinovaná z kvalitních studených HR pěn a roznašecí vrstvy z VISCO (líné) pěny. Velkou výhodou matrace je různá tuhost matrace obou stran, tzn že z jedné strany je matrace tužší a z druhé měkčí. Můžete si tak vybrat právě tu stranu matrace, která vyhovuje vašim potřebám. Jádro matrace je tvořeno zámkovým spojem ze dvou kvalitních studených pěn ( 40kg/m3  a  38kg/ m3 ). Jedna strana matrace nabízí vysokou vrstvu Visco elastické pěny, ve které jsou nejnovější technologií “ řešeto“ vytvořeny otvory, a to až do středu jádra. Díky propojení vertikálních a horizontálních otvorů, je jádro dokonale prodyšné. Druhá stana matrace nabízí roznášecí vrstvu z HR studené pěny (35kg/m3 ) antidekubitním prořezem, kde příčné a podelné profilování povrchu jádra lépe kopíruje tvar těla. Matrace je opatřena pratelným, zónově prošitým potahem. Výška 19cm, tuhost: 2 tuhosti. Potah matrace je dělitelný a pratelný do 60°C. Vysokou prodyšnost matrace ocení především alergici.

 

TECHNOLOGIE ŘEŠETO:

Vlastníkem nové technologie řešeto  pro úpravu jader matrací je jako jediný náš český výrobce, který je držitelem patentu této vyrobní technologie. Tento stroj nám dokáže vytvořit vertikální otvory o dovu průměrech celým jádrem anebo jednotlivými vrstvami matrace. Jde o zcela novou technologii řešeto, která nemá obdoby a díky tomu posunujeme úroveň výroby matací o krok dále. Vertikální otvory matrace zvyšují hlavně prodyšnost, hygienu i životnost matrace . Díky vyvrtávaným otvorům jádro lépe odvětrává. tím nedochází k přehřívání lidského organismu a zároveň tato perforace zvýrazňuje zony matrace.

 

Matraci lze vyrobit v jakémkoliv rozměru. Matrace do rozměru 90×200 cm jsou bez příplatku. U matrací nad rozměr 90×200 cm se k ceně připočítává příplatek dle níže uvedené tabulky. Pokud budete chtít objednat matraci v rozměru, který není uveden v nabídce, napište tento požadavek do poznámky před dokončením objednávky.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.