fofr-nabytek.cz

Dětská matrace do postýlky pro alergiky happy kids

Tento kvalitní a žádaný kus Dětská matrace do postýlky pro od společnosti s dlouholetou tradicí DP jednoduše seženete teď téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 2 518 Kč.
Dětská matrace do postýlky pro alergiky happy kids
Ověřit dostupnost »
Značka: DP
2 518 2 650 Kč Sleva -4%

Revoluční dvoudílná konstrukce (bez použití lepidel) této dětské matrace spojuje v jedno bezkonkurenční ventilační schopnosti materiálu Dryfeel a vynikající pevnostní parametry vysoce elastické studené pěny. Základním charakteristickým rysem této matrace je 100% provzdušnění a hygiena. Potah na dětské matrace HAPPY KIDS s proševem je vyroben z odolného snímatelného pratelného materiálu pro snadnou údržbu a spánkovou hygienu. Potah má veselý hravý design. Výrobek dle certifikátu č. 08-041 vydaného TEXTILNÍM ZKUŠEBNÍM ÚSTAVEM v Brně odpovídá hygienickým požadavkům, nepředstavuje zdravotní riziko a je tedy vhodný pro děti ve věku do 3 let.

Matracový komponent z Dryfeelu je možné proprat. Použití dvou-centimetrové vrstvy Dryfeelu snižuje také riziko opruzení a zabrá-nění udušení dítěte při poloze na bříšku. Matraci lze používat, podle požadavku na pro-vzdušnění horní vrstvy, oboustranně.

 

​Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.