fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace swisslab big boy 26 – 90x200cm

Kvalitní a levný výrobek Zdravotní matrace swisslab big boy od dodavatele kvalitních produktů HA máte možnost získat již dnes za akční cenu! Výhodně za super cenu 12 990 Kč.
Zdravotní matrace swisslab big boy 26 - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
12 990

Matrace Swisslab Big Boy s rozdílnou tuhostí zajišťuje jemné doladění pro správnou pozici páteře při všech spánkových polohách a komfortní spánek i při spaní na boku. Dvojdílný prošívaný antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken a klimatizační konstrukcí pro omezení pocení a komfort na lůžku. Pratelný na 60 °C.

 

KDYŽ SE POTÍŠ, NEZOUFEJ. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY – AKTIVNÍ BOJOVNÍK.

Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel®/viskóza s povrchovou úpravou AegisTM – antibakteriální a proti-roztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný, dvojdílný potah s klimatizační vrstvou dutých vláken. Pratelný (60 °C). Technologie Thermo&Air Control je odvětrávací systém potahu, který skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

 

V typických i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné lamelové rošty, případně i pro mechanicky polohovatelné lamelové rošty Výška 26 cm
Doporučená maximální nosnost až 180 kg
Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace
Testováno 100.000x

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.