fofr-nabytek.cz

Kredenc ivo – dub april

Tento zlevněný výrobek Kredenc ivo - dub od značky BF snadno můžete získat u nás teď výhodně! Nyní pořídíte za 9 189 Kč.
Kredenc ivo - dub april
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
9 189

Kvalitní nábytek byl a stále je, požadovaným kritériem při vybavení domácnosti. Na našich stránkách se vám snažíme představit ty nejzajímavější kolekce, díky kterým můžete kvalitně, moderně a stylově vybavit jakoukoli část vašeho domova. Co říkáte na kolekci Ivo, kde se skloubil klasický vzhled nábytku s moderními prvky? Tato varianta nábytku je určena především pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo pracoven a předsíní. Dekor dub april, v kombinaci kovových nožek, dodává nábytku originální vzhled a je velmi dobrou imitací dřeva. Na výrobu nábytku bylo použito kvalitní lamino v dekoru dřeva dub april, kde korpusy mají tloušťku 16mm a jsou ohraněny ABS lištou o síle 0,5mm a 15mm. Vršky korpusů mají tloušťku 22mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky o síle 18mm a jsou potaženy fólií. Nezbytnou součástí nábytku jsou kovové úchyty, které jsou podlouhlé a nabízí pohodlné uchycení při otevírání dvířek či šuplíků. Díky systému tichého dovírání dvířek, bude nábytek ušetřen od hlučného zavírání, které umí být mnohdy nepříjemné. Kvalitními pojezdy GTV jsou vybaveny zásuvky, což poznáte při jejich otevírání. Vnitřní police jsou také v tloušťce 16mm a jsou ohraněny ABS lištou 0,5mm. V obývacím pokoji by neměly chybět komody, kde můžeme uložit vše potřebné, co nechceme, aby bylo položené na stolku. Pokud hledáte komodu, která má dostatek úložného prostoru, můžeme vám nabídnout komodu/kredenc Ivo. U této komody je nakombinovaný dekor dřeva s prosklením dvoudvéřové skříňky. Uvnitř prosklenné části komody je horní skleněná police, která je podsvícená LED osvětlením, což je velmi efektní zejména večer, kdy si chceme udělat komorní atmosféru. Pod skleněnou policí je umístěna dřevěná police (lamino), která už sneze větší zátěž.

 

Kolekce Ivo nabízí mnoho prvků, jako jsou televizní stolek, komody, vitríny, jídelní stůl, skříně, police nebo konferenční stolek, které máme zobrazeny níže v souvisejících produktech. O kolekci Ivo můžeme říct, že jde o vkusný nábytek, který dodá interiéru patřičnou eleganci.

 

Pozn. V záložce „Přiložené soubory“ naleznete montážní návod kredence.