fofr-nabytek.cz

Prosklená vitrína irma, pravá – bílá

Oblíbený produkt Prosklená vitrína irma, pravá od odblíbeného výrobce BF lze koupit zrovna skutečně levně. V akci za 8 057 Kč.
Prosklená vitrína irma
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
8 057

Patříte mezi ty, kteří rádi kupují upomínkové předměty na dovolené? Je vašim koníčkem sběratelství či milujete nejrůznější dekorace? Pak se zřejmě potýkáte s tím, kam všechny tyto věci dát, aby byly vidět, nebyly ničím zastíněné a připomínaly vám, co všechno jste zažily nebo dokázaly. Skvělou volbou pro uložení vašich skvostů je právě prosklená vitrína. Představujeme vám proto prosklenou vitrínu Irma, která vás okouzlí jednoduchým, moderním a elegantním designem. Do vitríny můžete samozřejmě uschovat i praktické věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Ať už se jedná o skleničky pro návštěvy či ubrousky. V prosklené vitríně Irma budou vaše kousky vynikat. Pokud se chcete před návštěvou předvést a pochlubit, je vitrína Irma opravdu skvělou volbou. Po otevření dvířek objevíte police.

 

Vitrína Irma je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm a je opatřena ABS hranou o síle 0,5mm. Dvířka vitríny jsou vyrobena z MDF o síle 18mm a potažena PVC fólií. Díky fólii jsou dvířka ve vysokém lesku. Dvířka jsou opatřena systémem tichého dovírání, které při zavírání zpomaluje dvířka a dovírá je pomalu, tiše a jemně. Součástí vitríny Irma je LED osvětlení. Nožky vitríny jsou plastové s možností regulace. Rozměry prosklené vitríny Irma jsou 60x39x195,5cm (š, h, v). Všechen nábytek z kolekce Irma krásně doplňují lišty, které jsou dle výběru v barvě bílá nebo wenge. Bílá i wenge lišta jsou součástí ceny a můžete si tak sami při montáži vybrat, kterou použijete.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Irma najdete níže v souvisejících produktech.