fofr-nabytek.cz

Knihovna carmen – bílá

Tento kvalitní výrobek Knihovna carmen - bílá od známého předního výrobce CLK jde koupit tady teď právě skutečně výhodně. Výhodně teď u nás za 7 205 Kč.
Knihovna carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 205 8 005 Kč Sleva -9%

Knihovnu Carmen skvěle využijete do pokoje pro malou i větší slečnu. Holčička si do horních polic schová pohádkové knížky, vystaví panenky či plyšové hračky. Do spodní části zase schová oblečení, hry a podobně. Větší slečna do horního regálu uloží učení a knihy. A do spodního cokoli, co nemusí dávat na odiv návštěvám.

 

Dvířka úzké knihovny mají tlumiče pro tiché zavírání. Úzká knihovna Carmen patří ke stejnojmenné kolekci dětského a studentského nábytku. Je v nádherném rustikálním duchu a vaše dcera si bude připadat jako princezna na zámku. Navíc bílý nábytek je nadčasový, dá se kombinovat s různě barevnými doplňky.

 

Knihovna Carmen je vyrobena z kvalitního lamina, dodávána je v demontu. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry úzké knihovny Carmen jsou 58x186x42cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech.