fofr-nabytek.cz

Závěsná police liana 80cm – bílá/dub wotan

Výjimečný a žádaný kus Závěsná police liana 80cm - bílá/dub od našeho známého výrobce DOL snadno můžete pořídit právě teď v naší nabídce za báječnou cenu! V akci od 759 Kč.
Závěsná police liana 80cm - bílá/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
759

Při zařizování pokojíčku, ale i zbytku domácnosti, se velmi často zapomíná na pořizování polic. Přitom je to tak jednoduché. Závěsné police jsou obecně cenově méně náročnou položkou a investice do nich se vám vrátí stonásobně. Vždyť kam jinam byste jinak vystavili svoje oblíbené dekorace, knihy či fotografie? Tuto polici zkuste umístit třeba nad psací stůl, postel či komodu. Uvidíte, jak rychle bude zaplněná, a bude sloužit na plný výkon.

 

Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v kombinaci arktické bílé a dekoru dub wontan. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry závěsné police 80cm Liana jsou 80,1x15x19,6cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.