fofr-nabytek.cz

Zásuvka 90x190cm s úložným prostorem k posteli veronica – dub

Velmi oblíbený produkt Zásuvka 90x190cm s úložným prostorem k posteli veronica od kvalitní značky CLK můžete sehnat tady nyní extra se slevou! Nyní pořídíte od 5 179 Kč.
Zásuvka 90x190cm s úložným prostorem k posteli veronica - dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 179

Do velkého úložného prostoru uschováte pohodlně ložní soupravu, deky, povlečení i polštáře. Hodilo by se vám spíše lůžko navíc pro občasného hosta? Žádný problém, stačí dokoupit matraci v rozměrech 90x190cm a krásná přistýlka je na světě. Ale to ještě není vše, co dokáže tato zásuvka pod postel nabídnout. Kromě velkého úložného prostoru zde najdeme také odkládací plochu spolu se dvěma čalouněnými poduškami, kde si například pohodlně opřete loket při čtení knihy, posadíte se, nebo je můžete použít jako stupínek při nastupování do hlavní postele.

 

Pod tímto odkládacím prostorem nalezneme ještě tři menší otevřené police, kam si uschováte cvičící pomůcky, knihy nebo přezůvky, a prostor kolem postele bude vždy působit čistě a uklizeně. Zásuvka s úložným prostorem Veronica je vyrobená z kvalitního lamina. Umístit ji můžete jak pod postel Veronica v rozměrech 100x200cm i 120x200cm. V případě umístění pod menší variantu postele, bude permanentně viditelná odkládací část. Pod větší verzi postele se v případě potřeby může zasunout celá. Plynulý pohyb zajišťují plastová kolečka ve spodní části. Zásuvku je možno umístit pod jakoukoli z postelí z levé i pravé strany, podle toho, jak vám prostor dovolí, či jak se vám to prostě bude víc líbit.

 

Rozměry zásuvky 90x190cm s úložným prostorem k posteli Veronica jsou 123x26x194cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Veronica naleznete níže v souvisejících produktech.