fofr-nabytek.cz

Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem loki – bílá/antracit

Povedený výrobek Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem loki - od společnosti se zárukou kvality DOL snadno můžete pořídit ještě dnes za zcela nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 7 068 Kč.
Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem loki - bílá/antracit
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
7 068

Postel mimo jiné také nabízí příjemně řešený úložný prostor. V její spodní části naleznete, kromě zásuvky na kolečkách o rozměrech 110,5x80cm, také dva výklenky, a to vždy jeden po každé straně výsuvu. Do zásuvky si děti přes den uloží ložní prádlo a pokojík bude uklizený jedna dvě. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 80x195cm s výškou min 8-12cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu.

 

Rozměry dětské postele 80x195cm Loki jsou 84x48x203cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.