fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj melisa i – bílá/dub nash

Tento kvalitní a levný výrobek Dětský pokoj melisa i - od skvělého výrobce DOL snadno získáte na našich stránkách teď právě za skvělou cenu. Nyní za akční cenu 34 421 Kč.
Dětský pokoj melisa i - bílá/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
34 421

Sestava nábytku do dětského pokoje, kterou jsme pro vás vyladili, nabízí vše, co od dětského pokoje očekáváte. Prostor na hraní, relaxaci, pracovní kout, spací část, a navíc opravdu výjimečný úložný prostor. Design nábytku je hravý a do dětského pokoje ideální. Zaoblené hrany přispívají k větší bezpečnosti a navíc vypadá skvěle pokud vedle sebe umisťujete jednotlivé moduly větší a menší velkosti. Pokud vám přijede nečekaná návštěva nebo váš potomek touží po tom, aby u něj mohl přespat kamarád, lůžko navíc velmi oceníte. Součástí této sestavy je postel s přistýlkou i úložným prostorem.

 

Kompaktní počítačový stůl v neutrálních barvách skvěle padne do pokojíčku děvčete i chlapce a poskytne dostatečný prostor pro práci i zábavu. Dvoudvéřová šatní skříň Melisa nabízí prostor pro pověšené i skládané oblečení, a vypadá skvěle samostatně i zakomponovaná do nábytkové stěny. Knihovna je v dětském pokoji nepostradatelná. V podobě netradičního a hravého regálu ji budou vaše děti milovat. Krásné kombinované skříně najdou v dětském pokojíčku okamžité uplatnění. Vystavení oblíbených knih, dárkových předmětů i fotek bude hračka. Stejně jako jejich případné ukrytí za praktickými dvířky či v zásuvkách.

 

Kombinovaná komoda standartní velikosti vhodná pro rozšíření úložného prostoru skříně. S touto komodou zaručeně uložíte veškeré zbývající dětské oblečení. Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru dub nash a v čistě bílé barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/dub nash jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. 

 

Sestava nábytku do Dětského pokoje Melisa I se skládá z těchto produktů:

 

Malá kombinovaná skříňka Melisa – 45x144x40cm (š, v, h)
Počítačový stůl Melisa – 120x87x55cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Melisa – 80x188x52cm (š, v, h)
Kombinovaná skříň Melisa – 80x188x40cm (š, v, h)
Vysoká komoda Melisa – 80x144x40cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda – 80×99,5x40cm (š, v, h)
Závěsný regál Melisa – 96,2x40x22cm (š, v, h)
Postel s přistýlkou i úložným prostorem Melisa – 86×55,5×203,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Melisa naleznete níže v souvisejících produktech.