fofr-nabytek.cz

Čtyřdvéřová šatní skříň se zrcadly shine – dub šedý/bílá

Akční kousek Čtyřdvéřová šatní skříň se zrcadly shine od značky s tradicí a dobrou pověstí FI máte možnost dostat u nás nyní za rozumné peníze. Zrovna teď v akci za 15 194 Kč.
Čtyřdvéřová šatní skříň se zrcadly shine - dub šedý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
15 194

Čtyřdvéřová šatní skříň Shine vás upoutá na první pohled. Může to být způsobeno hned několika faktory, avšak vězte, že setkání s ní bude mít ryze pozitivní účinek. Skříň je vyrobená z lamina v dekoru dub šedý s širším profilem rámu. Tento dekor skvěle doplňuje bílá lakovaná fólie aplikovaná na vnějších dveřích skříně, pro jejichž výrobu byla využita MDF deska. Dveře se vám budou snadno otevírat díky štíhlým šedým úchytkám v matném provedení, které celý koncept krásně barevně doplňují. Obě prostřední dveře potom pokrývají z vnější strany velká celoplošná zrcadla. Díky nim můžete každý den těsně před odchodem překontrolovat svůj vzhled a ujistit se ve správném výběru oblečení a doplňků.

 

Je známá věc, že zrcadlo opticky rozšiřuje prostor. Pokud ale máte rovnou zrcadla dvě, bude tento efekt ještě více umocněn. Vnitřní rozložení skříně bychom mohli rozdělit na dvě části. Levá část je přístupná po otevření dvou levých sousedících dveří současně. Za nimi nalezneme velkou visící plochu zajištěnou dostatečně širokou šatní tyčí. Nad ní je umístěná horní široká police pro skládané prádlo. Pravá část skříně je taktéž přístupná po otevření dvou sousedících dveří současně, ovšem tentokrát pravých, a skrývá přehledný policový systém. Kromě horní prostorné police se honosí také třemi dalšími ve stejné šíři a nabízí vám tak skutečně velký úložný prostor pro vaše veškeré skládané prádlo.

 

Rozměry čtyřdvéřové šatní skříně se zrcadly Shine jsou 179,5x204x55,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Shine naleznete níže v souvisejících produktech.