fofr-nabytek.cz

Čtyřdvéřová šatní skříň ema – bílá

Nový kus Čtyřdvéřová šatní skříň ema od značky se zárukou kvality CLK jednoduše naleznete na našich stránkách opravdu výhodně! Výhodně teď u nás za 17 423 Kč.
Čtyřdvéřová šatní skříň ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
17 423

Vy i vaše dcera budete jásat nadšením. Skříň je v rustikálním stylu, který se vyznačuje zdobnými detaily. Vnitřní část je rozdělena na dvě poloviny. Jedna část je policová, určená na vyskládání oblečení. Druhá část je určena na zavěšení ramínek, ta se zavěsí na šatní tyč. Díky tomu dcera i maminka hned uvidí, které šatičky vybrat. Na vnější části skříně se projeví rustikální styl. Rustikální styl je zdobený a romantický, to je nejlépe vidět na detailech. Například na ozdobném prvku v horní části skříně. Ocení jej především maminky a dcery s romantickou duší.

 

Čtyřdveřová šatní skříň Ema je vyrobena z kvalitního lamina a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku.  Pro tiché zavírání má skříň pneumatické brzdy pantů. Čtyřdveřová šatní skříň Ema se dodává v demontu. Skříň Ema patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Výhodou je její bílá barva, jelikož se k ní snadno přiřazují doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry čtyřdveřové šatní skříně Ema jsou 188x56x214cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.