fofr-nabytek.cz

Závěsná police cos 21 – k16 antická bílá

Hodně oblíbený kus Závěsná police cos 21 - od dodavatele s dobrým jménem MW můžete pořídit momentálně opravdu levně. Aktuálně v akci od 1 001 Kč.
Závěsná police cos 21 - k16 antická bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MW
1 001

Kvalitní zpracování a poctivé borové dřevo jsou zárukou pevnosti a dlouhověkosti. Rustikální police, vyrobená z masivního borového dřeva, je ošetřena přírodním včelím voskem, který ji povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Polička je nejen krásnou dekorací interiéru, ale umožní vám vystavit suvenýry a jiné drobnosti. Tato police, ve tvaru kosočtverce, vyplní prostory obývacího pokoje nebo dětského a studentského pokoje. Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tmavě hnědou. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii.

 

I tento venkovský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká –  prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selské police“ i „selské regály a vitríny“. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. ​Záda nábytku jsou z dřevovláknité desky (překližky), která není ve stejném odstínu jako korpus.

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.