fofr-nabytek.cz

Knihovna beta – bílá/dub wilton/šedá

Oblíbený výrobek Knihovna beta - bílá/dub od známého výrobce MB jde pořídit právě teď v nabídce extra výhodně. Nyní za akční cenu 4 122 Kč.
Knihovna beta - bílá/dub wilton/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
4 122 5 153 Kč Sleva -20%

Knihovna Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na knihovnu je použitá bílá a šedá barva, které jsou oživeny dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Pokud zamýšlíte pořízení knihovny pro děti, věříme, že jejich zalíbení by měla až po dospělost. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

Knihovna nabízí prakticky členěný úložný prostor. Pokud chcete mít uložené věci na očích, můžete je umístit na poličky, které jsou z části kryty dvířky. Jestli naopak nechcete, aby se na ně prášilo, jsou k dispozici dvířka a zásuvka. Prostor za spodními dvířky je bez polic. Do úložného prostoru se dostanete pomocí kovových úchytek.

 

Materiál pro výrobu je lamino o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Rozměry knihovny Beta jsou 45x40x190cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.