fofr-nabytek.cz

Výklopný botník 3-dvířkový vincent – dub sonoma

Tento velmi oblíbený výrobek Výklopný botník 3-dvířkový vincent - od značky s tradicí a dobrou pověstí FI máte možnost sehnat aktuálně na webu napořád výhodně! Aktuálně v akci od 2 849 Kč.
Výklopný botník 3-dvířkový vincent - dub sonoma
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
2 849 3 165 Kč Sleva -9%

Předsíně a chodby jsou místem, kam odkládáme věci po příchodu domů. Věci se časem hromadí a z předsíně se stává místo nepořádku. Obvyklým zlozvykem v našich domácnostech jsou hromady bot všude, kam se podíváme. Zřejmě nikdo z nás však nechce, abychom my samotní či naše návštěva po příchodu viděli povalující se boty. Ptáte se, jak je šikovně schovat? Tenisky, lodičky, baleríny i sandály. Všechny, a ještě víc pojme praktický botník Vincent. Tři výklopná dvířka tvoří bohatý prostor pro uložení obuvi a díky svým rozměrům botník nezabírá příliš místa, tudíž se hodí i do menších prostorů. Důležitým kritériem botníku je dostatečné větrání, které je žádoucí zejména v letním období. Otevřená záda botníku jsou tak velkou výhodou. Chodidla se v obuvi potí a po odložení je potřeba, aby se boty vyvětrali a pach odešel.

 

Design botníku je v moderním dekoru dub sonoma a je opatřen plastovými úchytkami. Neutrální dekor se bude jednoduše kombinovat s ostatním nábytkem v místnosti. Botník je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 16mm, které potěší nenáročnou údržbou a odolností proti poškození a vlhkosti. Rozměry botníku Vincent jsou 67x28x119cm (š, h, v).

 

Všechny botníky patřící do kolekce Vincent najdete níže v souvisejících produktech.