fofr-nabytek.cz

Předsíňová sestava madeline – bílá/dub sonoma

Tento diskontní produkt Předsíňová sestava madeline - originál od výrobce FI naleznete momentálně na webu za outletovou cenu! Ceny již od 6 349 Kč.
Předsíňová sestava madeline - bílá/dub sonoma
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
6 349 7 054 Kč Sleva -9%

Předsíň či chodba bývá většinou malou místností, přestože je velmi důležitá. Je považována za vstupní bránu do našeho obydlí. Nejen pro nás, ale i pro návštěvu je tím prvním, co vidíme při vstupu. Pořízením předsíňové sestavy Madeline zařídíte předsíň nanejvýš funkčně, a navíc se stane stylovým prvkem. Sestava vyniká moderním designem, a především prakticky řešeným úložným a odkládacím prostorem. Levá část se skládá z kombinované skříňky, jejíž úložný prostor tvoří jedna zásuvka a dvířka, za kterými jsou police. Zásuvku si umíme představit na odložení klíčů nebo prostředků pro péči o obuv. Nad skříňkou se nachází dva háčky. Prostřední část je tvořena policovou skříní, na jejíž vnější straně se nachází zrcadlo. To využijete při kontrole zevnějšku a zároveň optiky zvětší a prosvětlí prostor. Pravá část je tvořena malou skříňkou, nad kterou se nachází tři háčky.

 

Policové části skříněk poslouží na odložení obuvi a na háčky odložíte bundy, kabáty nebo šátky. Horní plochy skříněk najdou využití na odkládaní kabelky nebo nákupní tašky po příchodu domů. Do úložných prostor se dostanete pomocí plastových úchytek. Kombinace bílé barvy a dekoru dubu sonoma působí velmi sladěným a nadčasovým dojmem. Sestava je vyrobena z lamina o tloušťce 16mm, které potěší nenáročnou údržbou a dobrou odolností proti mechanickému poškození. Tloušťka zrcadla je 3mm. Rozměry předsíňové sestavy Madeline jsou 133,5x33x197,5cm (š, h, v).

 

Předsíňovou sestavu Madeline v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech.