fofr-nabytek.cz

Široká vitrína naira – fresco/jasan

Velmi žádaný kus Široká vitrína naira - od populární značky DOL je k sehnání bezpečně online za výprodejovou cenu. Nabídka již od 5 737 Kč.
Široká vitrína naira - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
5 737
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

Vitríny se poslední dobou opět dostávají do popředí a stávají se velmi oblíbeným nábytkem. Pokud ji navíc doplníte LED osvětlením, jistě nezůstane bez povšimnutí. Vystavené dekorace, skleničky či fotografie se tak stanou nepřehlédnutelnými. Vnitřní prostor je přístupný po otevření dvou dvířek vedle sebe. V levé části najdeme tři police a dno z lamina. Můžete zde uschovat dokumenty, šanony, knihy, společenské hry a podobně. V pravé prosklené nachází v horní části polička z lamina, pod ní polička skleněná a dno z lamina, které jdou vidět přes venkovní sklo, a ve spod už není prostor více dělen.

 

Rozměry široké vitríny Naira jsou 90×151,2x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.