fofr-nabytek.cz

Obývací sestava s osvětlením embra – dub artisan/bílý lesk

Unikátní a žádaný produkt Obývací sestava s osvětlením embra - od kvalitní společnosti FI jednoduše pořídíte teď za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 51 305 Kč.
Obývací sestava s osvětlením embra - dub artisan/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
51 305

Okouzlující nábytek z kolekce Embra vás zaujme svým moderním designem a jednoduchými liniemi. Vynikne zejména v prostorách obývacího pokoje. Nábytek je vyrobený z lamina tloušťky 16mm a 25mm, v dekoru dřeva dub artisan, jehož odstín působí hřejivě a společně s bílým leskem na čelních plochách nábytku, dodává prostoru luxusní vzhled.

 

Do obývací sestavy patří:

– tv stolek s osvětlením (188×55,5x40cm – š,v,h)

– široká vitrína s osvětlením (85x161x40cm – š,v,h)

– nástěnná police (137x24x19,5cm – š,v,h)

– vysoká vitrína (55x187x40cm – š,v,h)

– komoda (165x92x40cm – š,v,h)

– konferenční stolek (74×47,5x92cm – š,v,h)

 

Široká vitrína Embra je čtyřdvéřová a uvnitř vybavená policemi a osvětlením. Horní dvoje dvířka vitríny jsou s prosklením, spodní dvířka jsou plná, v dekoru dřeva dub artisan. Uvnitř vitríny jsou police. Vrchní police je prosklenná, spodní police je v dekoru dřeva dub artisan. Čelní plochy dvířek nemají madla, ale jejich součástí je mechanismus s tichým zavíráním. Televizní stolek nabízí dostatečný prostor pro umístění televize. Jeho součástí jsou čtyři zásuvky. Nad tv stolkem je umístěna nástěnná police, na kterou lze umístit dekorace nebo knihy. Vysoká vitrína je dvoudvéřová, uvnitř také vybavena policemi (1 skleněná, 2 dřevěné) a osvětlením. Komoda Embra je široká a její součástí jsou dvě dvoudvéřové skříňky, z nichž jedna má uvnitř polici. Nad skříňkami jsou dva podlouhlé šuplíky. Komoda nabízí dostatek úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný. Do kolekce Embra patří také konferenční stolek, který oceníte zejména při odložení kávy nebo občerstvení. Stolek je obdélníkového tvaru a jeho předností jsou kolečka, díky kterým lze se stolkem jednoduše pohybovat podle potřeby. Praktickým prvkem stolku jsou dva boční šuplíky, které mají tichý dojezd. Pod šuplíky je otevřený úložný prostor, do kterého lze umístit třeba noviny.

 

Oslovila vás tato kolekce svým provedením? Pokud hledáte nábytek, který má dekor dřeva a zároveň moderní design, je kolekce Embra výborným tipem.