fofr-nabytek.cz

Rustikální bílá postel 120x200cm ballerina – bílá

Tento akční výrobek Rustikální bílá postel 120x200cm ballerina od oblíbené značky CLK jde pořídit tady nyní až neuvěřitelně levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 7 332 Kč.
Rustikální bílá postel 120x200cm ballerina - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 332

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Krásná bílá rustikální postel Ballerina, dívčí pokoj vyloženě rozzáří svojí čistotou, něžností a propracovanými detaily. Vaši pozornosti jistě neunikne ručně malovaný polyesterový květinový doplněk, který je umístěný v čelech postele. Vyloženě designovou bohatost zajišťují vertikální MDF profily v obou čelech, a spodních částech postranních desek, jinak je hlavním výrobním materiálem kvalitní lamino. Všechny rohové MDF profily nohou zdobí násadky s koulí z bílého plastu. Součástí postele je jednoduchý deskový rošt. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace o rozměru 120x200cm, jejichž výběr naleznete v souvisejících produktech níže. Postel je možné doplnit také o další výsuvné lůžko, zábranu či nádherná nebesa, které jsou rovněž součástí kolekce Ballerina. 

 

Rozměry rustikální bílé postele 120x200cm Ballerina jsou 126x108x209cm (š, v, h), ložná plocha je 120x200cm

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.