fofr-nabytek.cz

Rovný pc stolek sofia – béžová/lento

Kvalitní produkt Rovný pc stolek sofia od spolehlivého výrobce LB snadno najdete aktuálně extra výhodně. Nyní pořídíte za 3 931 Kč.
Rovný pc stolek sofia - béžová/lento
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
3 931 6 552 Kč Sleva -40%

Kolekce Sofia přichází hned s několika variantami psacích stolů. V tomto případě si představíme rovný PC stůl s výsuvem na klávesnici a pojízdnou plošinou pro umístění PC. Horní pracovní deska je příjemně rozměrná a dětem se u tohoto stolu budou velmi pohodlně plnit domácí úkoly. Pod pracovní plochou nalezneme výsuv na klávesnici o rozměrech 59x35cm, na kuličkových pojezdech, které zaručují jeho plynulý chod. Pravá strana stolu nabízí také tři zásuvky, taktéž na kuličkových pojezdech. Každou ze zásuvek je možné zatížit 15kg a pohodlnou manipulaci s nimi zaručují designové elegantní úchytky z kovu.

 

Každé z čílek má rozměr 44x21cm. Součástí stolu je také plošina na kolečkách, kam můžete umístit bednu od počítače, a pro pohodlnou manipulaci s kabely ji v případě potřeby posouvat díky kolečkům. Navíc je díky tomuto systému uložení počítače, a taktéž díky kulatým nožkám stolu, zaručena přirozená cirkulace vzduchu v místnosti. Navíc se vám bude lépe vysávat, vytírat a vůbec lépe udržovat pořádek, což každá správná hospodyňka jistě ocení. Materiál, který byl použit k výrobě tohoto stolu je moderní lamino v kombinaci s MDF deskou, v netradičním dekoru lento rustikální kůže, který je prostoupený celou kolekcí nábytku Sofia.

 

Rozměry rovného PC stolku Sofia jsou 130×74,6x59cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený sortiment a další prvky z kolekce Sofia naleznete v souvisejících produktech níže.