fofr-nabytek.cz

Třídveřová šatní skříň se zrcadlem margaret – alabastr/zelená

Tento diskontní výrobek Třídveřová šatní skříň se zrcadlem margaret - od kvalitní značky LB můžete sehnat momentálně na webu v akci! Aktuálně v akci od 14 701 Kč.
Třídveřová šatní skříň se zrcadlem margaret - alabastr/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
14 701 18 376 Kč Sleva -19%

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud jste někdy snili o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. S šatní skříní Margaret si budete připadat jako moderní šlechtici. Na skříň je použita krémová barva ve spojení s krásnou světle zelenkavou. Výrazné zdobení a tvarování dodává skříni vyšší eleganci.

 

Skříň se skládá ze tří dveří, které jsou zdobené úchytkami ve tvaru kvítka. Zrcadlové dveře jsou praktickým prvkem. Dveře jsou vybaveny panty s integrovaným kováním, díky kterým se zavírají hladce a tiše. Úložný prostor je dělen na dvě části. Levá část skříně je tvořena šatní tyčí, nad kterou je police. Pravá část skříně obsahuje čtyři police. Skříň stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které zajišťují snadný přístup při uklízení. Skříň je vyrobena v kombinaci lamina a MDF. Materiál je dobře odolný proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry třídveřové šatní skříně se zrcadlem Margaret jsou 140x59x220cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Margaret najdete níže v souvisejících produktech.